IP-Камера TP-LINK VIGI C345-4, PoE, 4Мп, 4 мм, H265+, IP66, Bullet, кольорове нічне ба (VIGI-C345-4)
TP-Link VIGI C345-4 - це професійна зовнішня IP-камера, призначена для забезпечення безпеки на високому рівні. З роздільною здатністю 4MP (2688×,1520) та широким кутом огляду 80.4°,, вона дозволяє детально контролювати об',єкти та території.
Камера оснащена фіксованим об',єктивом 4 мм з апертурою F1.6, що забезпечує яскраве та чітке зображення навіть при слабкому освітленні. Завдяки вбудованим інфрачервоним та білим світлодіодам з дальністю до 30 метрів, VIGI C345-4 гарантує повнокольорове відео вночі.
Функції розпізнавання людей та транспортних засобів, а також інтелектуальне виявлення руху, вторгнення в зону, перетину лінії та саботажу камери дозволяють отримувати точні сповіщення про події. Активний захист із світловими та звуковими сигналами відлякує потенційних зловмисників.
Камера підтримує двосторонній аудіозв',язок, що дозволяє не лише спостерігати, але й взаємодіяти з об',єктом спостереження. Підтримка технології стиснення відео H.265+ забезпечує економію місця на диску без втрати якості зображення.
Завдяки захисту IP67, камера стійка до пилу та вологи, що дозволяє її використовувати в будь-яких погодних умовах. Підтримка PoE та 12V DC забезпечує гнучкість у виборі способу живлення. Камера сумісна з ONVIF, що дозволяє інтегрувати її в існуючі системи відеоспостереження.
?? Основні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Роздільна здатність | 4MP (2688×,1520) |
| Об',єктив | Фіксований 4 мм, F1.6 |
| Кут огляду | Горизонтальний: 80.4°,, Вертикальний: 41.8°,, Діагональний: 98.7°, |
| Підсвітка | ІЧ та біла LED, до 30 м |
| Мін. освітленість | 0.005 Lux, 0 Lux з ІЧ/білим світлом |
| Аудіо | Вбудований мікрофон та динамік |
| Стиснення відео | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Слот для карт пам',яті | microSD до 512GB |
| Живлення | PoE (802.3af/at) / 12V DC |
| Захист | IP67 |
| Робоча температура | -30°,C до 60°,C |
| Розміри | 74×,184×,74 мм |
| Вага | 525 г |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | TP-Link |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
IP видеокамера Dahua Dahua DH-IPC-HDW2449TM-S-IL 4МП (2.8мм)
Art: DH-IPC-HDW2449TM-S-IL 4МП (2.8мм)
ID: 978700
Камера відеоспостереження з сонячною батареєю TP- Link, Tapo C630 KIT TP-LINK Tapo C630 KIT
Art: Tapo C630 KIT
ID: 978343
IP Камера UNV IPC3618LB-ADF28K-G (IPC3618LB-ADF28K-G 8MP 2.8mm Nic SD 3-Axis)
Art: IPC3618LB-ADF28K-G 8MP 2.8mm Nic SD 3-Axis
ID: 977743
IP Камера UNV EasyProject (IPC2124LB-ADF40KM-H Easy 4MP 4.0mm SD 3-Axis)
Art: IPC2124LB-ADF40KM-H Easy 4MP 4.0mm SD 3-Axis
ID: 977737
Камера відеоспостереження з сонячною батареєю TP- Link, Tapo C615G KIT TP-LINK Tapo C615G KIT
Art: Tapo C615G KIT
ID: 975078
IP камера GreenVision POE GV-205-IP-I-DOS50-20 SD (Ultra AI)
Art: POE GV-205-IP-I-DOS50-20 SD (Ultra AI)
ID: 974043
Камера відеоспостереження з сонячною батареєю TP- Link, Tapo C615F KIT TP-LINK Tapo C615F KIT
Art: Tapo C615F KIT
ID: 973311
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.