ПК EXE StandardLine SL25019810
Комплектація:
- 1 x Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 WindForce OC 12G LHR
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3060 WindForce OC 12G LHR - 1 x Процесор INTEL Core i3 12100F
Процесор INTEL Core™ i3 12100F 1700, 4 ядра, 8 потоків, 3.3 GHz, 4.3 GHz, Максимальний TDP - 58 Вт, 10nm, Кеш-пам"ять - 12 MB Intel Smart Cache, немає, Alder Lake, BOX - 2 x Модуль пам'яті G. SKILL Flare X Black DDR4 3200MHz 16GB Kit 2x8GB XMP
G.SKILL Flare X Black DDR4 3200MHz 16GB Kit 2x8GB XMP - 1 x Жорсткий диск 3.5" 500Gb Toshiba
500 GB, 7200 об/хв, 64 MB, SATA III, 3.5", P300, 6.4 Вт, 26 дБ - 1 x Блок живлення Zalman 500W
ATX, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 4, Peripheral - 3, +12V1 - 37.5А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм - 1 x Корпус 1STPLAYER Firerose F3-A Black
Корпус 1STPLAYER Firerose F3-A Black - 1 x Материнська плата ASUS Prime H610M-E D4
- 1 x SSD диск CRUCIAL E100 1TB M.2 NVMe
- 2 x SSD диск WD Blue SA510 2TB 2.5" SATA (WDS200T3B0A)
SSD диск WD Blue SA510 2TB 2.5" SATA (WDS200T3B0A)
| В наявності | Так |
| Популярні фільтри | Базовий ігровий комп'ютер |
| Manufacturer | EXE |
| Type of | System unit |
| Ruler | StandardLine |
| Processor family | Intel Core i3 |
| Memory | 16 GB |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3060 |
| Video memory capacity, GB | 12 GB |
| Capacity, GB | 1 Тб |
| Hard disk capacity | 500 GB |
| Power, W | 500 |
| Colour | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.