Мережеве сховище NAS Synology DS425+
| https://www.synology.com/en-af/products/DS425+#specs | |
| Код товару | DS425+ |
| Процесор | Intel Celeron J4125 |
| Пам',ять | 2GB DDR4 non-ECC SODIMM |
| Відсіки для дисків | 4 |
| Макс. кількість відсіків з розширенням | 9 |
| Тип сумісних дисків | 3.5" SATA HDD |
| Тип сумісних дисків | 2.5" SATA SSD |
| Сумісні диски | https://www.synology.com/en-af/compatibility?search_by=drives&model=DS425%2B&category=hdds_no_ssd_trim |
| Попередження | Встановлення фірмового ПЗ без рекомендованих дисків неможливе |
| Слоти для дисків M.2 | 2 (M.2 2280 NVMe SSD) |
| Мережеві порти RJ-45 1GbE LAN | 1 |
| Мережеві порти RJ-45 2.5GbE LAN | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 , | 2 |
| Можливість розширення | так, за допомогою пристрою Synology DX525 через USB Type-C |
| Розмір (висота х ширина х глибина) | 166 мм x 199 мм x 223 мм |
| Вага | 2.18 ,кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| В наявності | Так |
| Type of | Network Storage (NAS) |
| Manufacturer | Synology |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
See also
Ubiquiti UNAS-Pro-EU 2U rack-mount NAS with (7) 2.5/3.5" drive bays and 10 Gbps performance designed
Art: UNAS-PRO-EU
ID: 857659
Система зберігання даних 4BAY 1U NO HDD TS-433EU QNAP 4BAY 1U NO HDD TS-433EU QNAP
Art: TS-433EU
ID: 808884
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.