Synology NAS Disk Station DS1825+ (8 Bay)
| https://www.synology.com/en-sg/products/DS1825+#specs | |
| Код товару | DS1825+ |
| Процесор | AMD Ryzen V1500B |
| Пам',ять | 8GB DDR4 ECC SODIMM |
| Відсіки для дисків | 8 |
| Макс. кількість відсіків з розширенням | 18 |
| Тип сумісних дисків | 3.5" SATA HDD |
| Тип сумісних дисків | 2.5" SATA SSD |
| Сумісні диски | https://www.synology.com/en-af/compatibility?search_by=drives&model=DS1825%2B&category=hdds_no_ssd_trim |
| Попередження | Встановлення фірмового ПЗ без рекомендованих дисків неможливе |
| Слоти для дисків M.2 | 2 (M.2 2280 NVMe SSD) |
| Мережеві порти RJ-45 2.5GbE LAN | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 , | 3 |
| Можливість розширення (зовнішня) | так, за допомогою пристрою Synology DX525 через USB Type-C |
| Можливість розширення (внутрішня) | так, за допомогою слоту Gen3 x8 , (x4 link) , |
| Розмір (висота х ширина х глибина) | 166 мм x 343 мм x 243 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Synology |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.