Acoustics MICROLAB 2.1 M-108 black (M108B)
Формат: 2.1
Загальна вихідна потужність (RMS): 11 Вт
Потужність сателітів (RMS): 2×2.5 Вт
Потужність сабфувера (RMS): 6 Вт
Діапазон частот: 50...20000 Гц
Чутливість: 45 дБ
Співвідношення сигнал/шум: 70 дБ
Підсилювач: вбудований
Елементи керування: регулятор гучності
Інтерфейс підключення: mini-jack 3.5 мм
Додаткова функціональність: фазоінвертор
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал сабвуферу: MDF
пластик
Живлення: електромережа 220 В
Колір: чорний
Розміри: 96×136×94 мм
Розміри сабвуфера: 149×210×90 мм
Вага комплекту: 2 кг
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Microlab |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 11 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.1 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.1 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.