Вимикач 1-клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756301)
Valena LIFE Вимикач 10АХ 250В - це високоякісний вимикач із матовим чорним покриттям, оснащений автоматичними клемами для швидкого та надійного з',єднання. Вимикач призначений для прихованого монтажу, що надає інтер',єру естетичний та завершений вигляд. Його міцна конструкція та стильний дизайн роблять його ідеальним вибором для сучасних приміщень.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Система монтажу | Перемикач 1-полюсний |
| Метод експлуатації | Клавіша/Кнопка |
| Компонування | Базовий елемент із захисною кришкою |
| Кількість виконавчих клавіш | 1 |
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Монтажні лапки/Гвинтове кріплення |
| Матеріал | Термопласт |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Комутований струм люмінесцентних ламп | 10 AX |
| Тип напруги | AC |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ударостійкість | IK04 |
| Частота | 50-60 Гц |
| Перетин жили | 2.5 мм², |
| Глибина пристрою | 37.2 мм |
| Глибина вбудовування | 27.5 мм |
| Мінімальна глибина монтажної коробки | 30 мм |
| Робоча температура | -5 до 40 °,C |
| Температура зберігання | -5 до 40 °,C |
| Сумісність з Apple HomeKit | Немає |
| Сумісність з Google Assistant | Немає |
| Сумісність з Amazon Alexa | Немає |
| Доступна підтримка IFTTT | Немає |
Цей вимикач відповідає вимогам до функціональності та надійності, забезпечуючи комфортне управління освітленням та витримуючи інтенсивне використання.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Legrand |
| Type of | Socket |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Розетка модульна 45х45х40 мм, з заземленням, без захисних шторок, PC-ABS, чорна, Серія (QS 45X45_FB)
Art: QS 45X45_FB
ID: 940221
Розетка Panasonic Karre Plus 55 із заземленням, із захисними шторками, з кришкою, (WDTC92102WH-UA1)
Art: WDTC92102WH-UA1
ID: 927090
Розетка 2К+З Schuko Legrand Valena Life, 16А, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756321)
Art: 756321
ID: 874405
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F303-White, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~M +2USB+1Type-C, 2500
Art: F303-White
ID: 805127
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F303-Black, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~M +2USB+1Type-C, 2500
Art: F303-Black
ID: 805126
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-White, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-2
Art: F302-White
ID: 805125
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-Black, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-2
Art: F302-Black
ID: 805124
Розетка трійник із заземленням F203-White, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500
Art: F203-White
ID: 805121
Розетка трійник із заземленням F203-Black, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500
Art: F203-Black
ID: 805120
Розетка трійник із заземленням F202-White, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister ), 2500W, 10A, 110-250V
Art: F202-White
ID: 805119
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.