Вимикач 2-х клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756305)
Valena LIFE Двоклавішний вимикач 10АХ 250В - це сучасний і зручний двоклавішний вимикач у матовому чорному кольорі, оснащений автоматичними клемами для швидкого і надійного підключення. Вимикач дозволяє керувати двома окремими лініями освітлення, що надає гнучкість у використанні. Прихований монтаж забезпечує естетичний вигляд, що ідеально підходить для будь-якого сучасного інтер',єру.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Система монтажу | Перемикач 1-полюсний |
| Метод експлуатації | Клавіша/Кнопка |
| Компонування | Базовий елемент із захисною кришкою |
| Кількість виконавчих клавіш | 2 |
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Монтажні лапки/Гвинтове кріплення |
| З монтажною панеллю | Так |
| Матеріал | Термопласт |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Комутований струм люмінесцентних ламп | 10 AX |
| Освітлення | Ні |
| Функціональне освітлення | Інші |
| Тип підсвічування | Інші |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ударостійкість | IK04 |
| Частота | 50-60 Гц |
| Перетин жили | 2.5 мм², |
| Глибина пристрою | 37.2 мм |
| Глибина вбудовування | 27.5 мм |
| Мінімальна глибина монтажної коробки | 30 мм |
| Робоча температура | -5 до 40 °,C |
| Температура зберігання | -5 до 40 °,C |
| Сумісність з Apple HomeKit | Немає |
| Сумісність з Google Assistant | Немає |
| Сумісність з Amazon Alexa | Немає |
| Доступна підтримка IFTTT | Немає |
Цей вимикач є чудовим рішенням для тих, хто шукає стильне та функціональне управління освітленням для сучасного інтер',єру.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Legrand |
| Type of | Socket |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Розумна WI-FI / Bluethooth розетка LDNIO SEW1080 10A, White, Box
Art: LDNIO SEW1080
ID: 920645
Перемикач проміжний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, гвинтові клеми, матовий чорний (756317)
Art: 756317
ID: 874403
Настінна розетка RCS-5979 / 10A з бездротовим пультом управління 220V, 3.5kW, управління через радіо
Art: RCS-5979
ID: 809410
Розетка таймер WM-001 з програмою на включення і відключення для управління споживаної потужністю пі
Art: WM-001
ID: 804175
Розетка таймер з програмою на включення і відключення для управління споживано (YS-003-16A / 3680WH) (YS-003-16A / 3680W
Art: YS-003-16A / 3680WH
ID: 804174
The socket is installed in a reasonable manner Ajax Outlet black (SAOB)
Art: SAOB
ID: 714285
TV module (TV - 950 MHz, Satellite - 1.70 GHz), single, 50x25 mm, white , MK (K5850WHI)
Art: K5850WHI
ID: 413653
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.