Перемикач Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756316)
Valena LIFE Перемикач 10АХ 250В - це надійний та зручний перемикач із матовим чорним покриттям, обладнаний автоматичними клемами для швидкого підключення. Перемикач призначений для двонапрямкового керування, що дозволяє контролювати освітлення з двох точок. Прихований монтаж забезпечує естетичний вигляд, що доповнює будь-який сучасний інтер',єр.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Система монтажу | Перемикач на 2 напрямки |
| Метод експлуатації | Клавіша/Кнопка |
| Компонування | Базовий елемент із захисною кришкою |
| Кількість виконавчих клавіш | 1 |
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Монтажні лапки/Гвинтове кріплення |
| З монтажною панеллю | Так |
| Матеріал | Термопласт |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Комутований струм люмінесцентних ламп | 10 AX |
| Контакт зворотного зв',язку | Немає |
| Спосіб приєднання | Інші |
| Ударостійкість | IK04 |
| Частота | 50-60 Гц |
| Перетин жили | 2.5 мм², |
| Глибина пристрою | 37.2 мм |
| Глибина вбудовування | 27.5 мм |
| Мінімальна глибина монтажної коробки | 30 мм |
| Робоча температура | -5 до 40 °,C |
| Температура зберігання | -5 до 40 °,C |
| Сумісність з Apple HomeKit | Немає |
| Сумісність з Google Assistant | Немає |
| Сумісність з Amazon Alexa | Немає |
| Доступна підтримка IFTTT | Немає |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
Цей перемикач забезпечує високий рівень функціональності та надійності для сучасного освітлення.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Legrand |
| Type of | Socket |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Розетка поверхневої установки IP44 для 2х модулів KeyStone, Kingda (KD-WP6038OTD)
Art: KD-WP6038OTD
ID: 925499
Механизм интернет розетки Ajax OutletCore (LAN) white
Art: Ajax OutletCore (LAN) white
ID: 884523
Механизм интернет розетки Ajax OutletCore (LAN) black
Art: Ajax OutletCore (LAN) black
ID: 884522
Настінна розетка RCS-5979 / 10A з бездротовим пультом управління 220V, 3.5kW, управління через радіо
Art: RCS-5979
ID: 809410
Розетка врізна із заземленням, Input: AC:110-250V / 16A, Type-C / USB-виходи, Black (31519) , Black (31519)
Art: 31519
ID: 804192
Розетка врізна із заземленням, Input: AC:110-250V / 16A, Type-C / USB-виходи, Gold (31518) , Gold (31518)
Art: 31518
ID: 804191
Розетка таймер WM-001 з програмою на включення і відключення для управління споживаної потужністю пі
Art: WM-001
ID: 804175
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.