Перемикач проміжний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, гвинтові клеми, матовий чорний (756317)
Valena LIFE Проміжний перемикач 10АХ 250В - це надійний і практичний проміжний перемикач у матовому чорному кольорі, оснащений гвинтовими клемами для безпечного підключення. Пристрій дозволяє здійснювати управління освітленням із трьох або більше точок, що додає гнучкості в організації освітлення. Прихований монтаж робить його ідеальним для сучасних інтер',єрів.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Система монтажу | Проміжний перемикач |
| Метод експлуатації | Клавіша/Кнопка |
| Компонування | Базовий елемент із захисною кришкою |
| Кількість виконавчих клавіш | 1 |
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Монтажні лапки/Гвинтове кріплення |
| З монтажною панеллю | Так |
| Матеріал | Термопласт |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Комутований струм люмінесцентних ламп | 10 AX |
| Освітлення | Ні |
| Функціональне освітлення | Інші |
| Тип підсвічування | Інші |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ударостійкість | IK04 |
| Частота | 50-60 Гц |
| Перетин жили | 4 мм², |
| Глибина пристрою | 38.2 мм |
| Глибина вбудовування | 28.3 мм |
| Мінімальна глибина монтажної коробки | 30 мм |
| Робоча температура | -5 до 40 °,C |
| Температура зберігання | -5 до 40 °,C |
| Сумісність з Apple HomeKit | Немає |
| Сумісність з Google Assistant | Немає |
| Сумісність з Amazon Alexa | Немає |
| Доступна підтримка IFTTT | Немає |
Цей перемикач є чудовим рішенням для організації багатоточкового управління освітленням, забезпечуючи зручність і стиль у вашому інтер',єрі.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Legrand |
| Type of | Socket |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Зовнішня водонепроникна настінна розетка IP66 для KeyStone, Kingda (KD-WP6039OTD)
Art: KD-WP6039OTD
ID: 925500
Вимикач 2-х клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756305)
Art: 756305
ID: 874400
Розетка із заземленням зовнішнього монтажу, водонепроникна, IP66, AC:110-250, 16A, White (SNL66-SR) , IP66, AC:110-250,
Art: SNL66-SR
ID: 804193
Розетка таймер з програмою на включення і відключення для управління споживано (YS-003-16A / 3680WH) (YS-003-16A / 3680W
Art: YS-003-16A / 3680WH
ID: 804174
The socket is installed in a reasonable manner Ajax Outlet black (SAOB)
Art: SAOB
ID: 714285
Computer socket anthracite, plastic, flush-mounted Schneider Electric EPH4400171 Asfora
Art: EPH4400171 Asfora
ID: 645064
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.