Розетка 2К+З Schuko Legrand Valena Life, 16А, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756321)
Двоклавішний вимикач Valena LIFE 10AX 250В - це сучасний та зручний двоклавішний вимикач у матовому чорному кольорі, оснащений автоматичними клемами для швидкого і надійного підключення. Цей вимикач дозволяє керувати двома окремими лініями освітлення, що надає гнучкість у налаштуванні освітлення. Прихований монтаж забезпечує елегантний вигляд, що робить його ідеальним для будь-якого сучасного інтер',єру.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Система монтажу | Однополюсний перемикач |
| Метод експлуатації | Клавіша/Кнопка |
| Компонування | Базовий елемент із захисною кришкою |
| Кількість виконавчих клавіш | 2 |
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Монтажні лапки/Гвинтове кріплення |
| З монтажною панеллю | Так |
| Матеріал | Термопласт |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Чорний |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Комутований струм люмінесцентних ламп | 10 AX |
| Підсвічування | Ні |
| Функціональне освітлення | Інше |
| Тип підсвічування | Інше |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ударостійкість | IK04 |
| Частота | 50-60 Гц |
| Перетин жили | 2.5 мм², |
| Глибина пристрою | 37.2 мм |
| Глибина вбудовування | 27.5 мм |
| Мінімальна глибина монтажної коробки | 30 мм |
| Робоча температура | -5 до 40 °,C |
| Температура зберігання | -5 до 40 °,C |
| Сумісність з Apple HomeKit | Немає |
| Сумісність з Google Assistant | Немає |
| Сумісність з Amazon Alexa | Немає |
| Доступна підтримка IFTTT | Немає |
Цей вимикач є чудовим вибором для тих, хто шукає стильне та функціональне управління освітленням для сучасного інтер',єру.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Legrand |
| Type of | Socket |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Розетка модульна 45х45х40 мм, з заземленням, без захисних шторок, PC-ABS, чорна, Серія (QS 45X45_FB)
Art: QS 45X45_FB
ID: 940221
Розетка Panasonic Karre Plus 55 комп&apos,ютерна RJ45 CAT6e, біла (WDTC94212WH-UA1)
Art: WDTC94212WH-UA1
ID: 927093
Розетка Panasonic Karre Plus 55 із заземленням, із захисними шторками, з кришкою, (WDTC92102WH-UA1)
Art: WDTC92102WH-UA1
ID: 927090
Вимикач 1-клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756301)
Art: 756301
ID: 874399
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F303-White, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~M +2USB+1Type-C, 2500
Art: F303-White
ID: 805127
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F303-Black, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~M +2USB+1Type-C, 2500
Art: F303-Black
ID: 805126
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-White, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-2
Art: F302-White
ID: 805125
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-Black, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-2
Art: F302-Black
ID: 805124
Розетка трійник із заземленням F203-White, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500
Art: F203-White
ID: 805121
Розетка трійник із заземленням F203-Black, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500
Art: F203-Black
ID: 805120
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.