Підлогова підставка для телевізора OfficePro TVS535
Підставка для телевізора TVS535 призначена для розміщення великих дисплеїв. Завдяки п’яти регульованим рівням висоти він пропонує настроювані враження від перегляду. Підставка має міцну сталеву основу та міцні монтажний кронштейн, а також зручну полицю для зберігання, що демонструє практичність і продуманий дизайн. Його сучасний стиль і універсальність роблять його не просто підставкою під телевізор, а стильним предметом домашнього декору.
| Підсвічування | Немає |
| Розміри | 1310 x 651 x 401 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал основи | Метал та МДФ |
| Колір | Чорний |
| Регулювання | 5 рівнів регулювання висоти |
| Сумісність | Для телевізора |
| Особливості | Кабель-менеджмент |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80 |
| Місце встановлення | Підлога |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм 300x200 мм 300x300 мм 400x200 мм 400x30 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виготовлення | Китай |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Officepro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.