Настільне кріплення для монітора OfficePro MA111B
ПРОДАНО
| Вага | 4,2 кг |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Максимальна підтримувана діагональ | 49 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Тип кріплення | Настільні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виготовлення | Китай |
| VESA | не задано |
| Відстань від центру до статі | не задано |
| Вага упаковки | не задано |
| Виробник | Officepro |
| Висота | не задано |
| Колір | не задано |
| Навантаження | не задано |
| Підстава | не задано |
| Тип | не задано |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.