HDD SATA2.5" 1TB MLC8GB 6GB/ S 64MB ST1000LM014 SEAGATE
- Об'єм - 1 ТB (+ 8 GB NAND Flash)
- Частота обертання шпинделя - 5400 rpm
- Розмір буфера - 64 МB
| Ємність | 1 TB (+ 8 GB NAND Flash) |
| Буфер | 64 МB |
| 5400 rpm | |
| Пропускна здатність інтерфейсу | 6 Гбіт/сек | Інтерфейс | SATA III |
| Формат | 2.5 |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 70 x 9.5 x 100 |
| Робоча температура | 0 - 60°C |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | HDD |
| Drive type | Interior |
| Manufacturer | Seagate |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| Form factor | 2.5 |
| Interface | SATA III (6Gb/s) |
| Spindle speed, rpm | 5400 |
| Buffer size, MB | 64 MB |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 36 months |
| Purpose | For laptop |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.