Вентилятор DEEPCOOL FL12R ARGB White (R-FL12R-WHAPN1-G)
Розміри: 120 × 120 × 25 мм
Швидкість обертання: 500...2150 об/хв
Повітряний потік: 55 CFM
Рівень шуму: 33.9 дБ
Керування швидкістю вентилятора: є
Реверсний: так
Роз'єми підключення: 4-pin
Тип підшипника: Fluid Dynamic
Підсвічування: ARGB
Роз'єми підключення підсвічування: ARGB 5V 3-pin
Кількість в комплекті: 1 шт.
Вага: 181 г
Швидкість обертання: 500...2150 об/хв
Повітряний потік: 55 CFM
Рівень шуму: 33.9 дБ
Керування швидкістю вентилятора: є
Реверсний: так
Роз'єми підключення: 4-pin
Тип підшипника: Fluid Dynamic
Підсвічування: ARGB
Роз'єми підключення підсвічування: ARGB 5V 3-pin
Кількість в комплекті: 1 шт.
Вага: 181 г
| В наявності | Так |
| Rotation speed control | There is |
| Air flow | 55.5 CFM |
| The size | 120 x 122 x 25 mm |
| Bearing type | HDB (hydrodynamic) |
| Noise level | 31.5dB |
| Highlight color | Multicolored |
| Maximum fan speed | 2200RPM |
| Type of connection connector | 4pin |
| Material | Plastic |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 120 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | DeepCool |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 2100 |
| Bearing type | Fluid Dynamic |
| Maximum noise level, dB | 33 |
| Warranty | |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.