Акумуляторна батарея RITAR AGM 12V 12.0Ah RT12120
| Тип | акумуляторна батарея AGM |
| Ємність | 12 Ач |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність | універсальна |
| Габарити | 151x98x95 мм |
| Тип | Батарея |
| Виробник | Ritar |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність, Ач | 12 |
| Габарити (без клем), мм | 151x98x95 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Дата кабель USB 2.0 AM to Micro 5P PVC 1m black Vinga (VCPDCM1BK)
Арт: VCPDCM1BK
Код: 273042
Рекомендуємо переглянути
Акумулятор AZBIST Super AGM ASAGM-12120F2, Black Case, 12V 12.0Ah (151х98х 95 (101) ) Q6 / 192
Арт: ASAGM-12120F2
Код: 623090
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.