Акустична система Defender Z4 11W USB black (65508)
Акустична система Defender Z4 USB black (65508) — компактна та стильна акустична система, ідеальний варіант для дому та офісу.
Регулятор гучності на передній панелі сабвуфер.
Вам більше не доведеться перемикатися на керування медіаплеєром, щоб змінити гучність. Компактні розміри та мала вага. Акустична система займе мінімум місця на робочому столі. Магнітне екранування корпусу сабвуфера та сателітів. Ви можете поставити колонки в безпосередній близькості від монітора - вам гарантована чітка картинка без перешкод!
Компактні розміри. Акустична система займе мінімум місця на робочому столі. Регулятор гучності на передній панелі сабвуфера. Більше не доведеться перемикатися на керування вашим медіаплеєром, щоб змінити гучність. впливом сильного магнітного поля, що випромінюється динаміками, можуть з'явитися перешкоди у зображенні. Екранування робить акустику "безпечною" для телевізора, монітора або будь-якого іншого екрану .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Defender |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 11 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Потужність сателітів (Вт) | 6 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.