Акустична система Defender SPK-165/170 (65165)
Defender SPK-165 – сучасні комп'ютерні колонки з роз'ємом для навушників та регулятором гучності звуку. Вони ідеально підійдуть для повсякденного використання в офісах та загальноосвітніх закладах.
Компактний розмір Defender SPK-165. Колонки займуть мінімум місця на робочому столі, і ви зможете використовувати простір, що звільнився, на свій розсуд. Регулятор гучності звуку Defender SPK-165. Вам не доведеться перемикатися на керування плеєром, щоб збільшити або зменшити звук. Регулюйте гучність одним рухом.
Роз'єм для навушників Defender SPK-165. Ви можете підключити навушники безпосередньо до колонки. Також можна змінювати рівень гучності в навушниках за допомогою регулятора гучності на колонці. .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Колонки |
| Виробник | Defender |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 4 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.