Housing GAMEMAX ST610G (300W) (ST-610G)
Housing GAMEMAX ST610G (300W) (ST-610G)
Specifications:
- Manufacturer's code: ST-610G
- Power supply unit power: 300 W
- Case material: SECC steel 0.5 mm
- Power supply unit availability: Yes < / li>
- Motherboard form factor: Mini-ITX, & nbsp; microATX
- Number of bays 5.25 & quot ;: 1
- Chassis type: DeskTop
- Number of internal compartments 3.5 ": & nbsp; 2
- Number of compartments 2.5": & nbsp; 1
- Cooling: 1 x 8cm fan
| В наявності | Так |
| Body material | Metal |
| Main characteristics | |
| Type of | Housing |
| Manufacturer | Gamemax |
| Motherboard form factor | microATX |
| Type of shell | Slim Desktop and others. |
| Power supply, W | 300 |
| Cooling system | |
| Number of built-in fans, pcs | 1 x 80 mm (top panel) |
| Maximum height of the CPU cooler, mm | 83 |
| Compartments | |
| Number of compartments 5.25, pcs | 1 |
| Number of compartments 3.5, pcs | 1 |
| Number of compartments 2.5, pcs | Not |
| Additionally | |
| Colour | The black |
| Maximum length of a video card, mm | Not |
| Front panel | 2 × USB 2.0, для наушников и микрофона |
| Sizes, mm | 99 x 295 x 365 мм |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.