Корпус mATX з блоком живлення A TX300 ST-610W
Корпус mATX з блоком живлення A TX300 ST-610W
Технічні характеристики:
- Код виробника: ST-610W
- Потужність блока живлення: 300 Вт
- Матеріал корпусу: сталь SECC 0.5 мм
- Наявність блоку живлення: Є
- Форм-фактор материнської плати: Mini-ITX, microATX
- Кількість відсіків 5.25": 1
- Тип корпусу: DeskTop
- Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 2
- Кількість відсіків 2.5": 1
- Охолодження: 1 х 8 см вентилятор
- Максимальна висота кулера ЦП: 83
- Підключення до материнської плати: 20+4pin
- Харчування процесора: 12 В 4pin
- Передня панель: 2 х USB 2.0, 1 х HD аудіо вихід, 1 х мікрофон
- Розміри: 99 x 295 x 365 мм
- Вага: 3.1 кг
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Основні характеристики | |
| Тип | Корпус |
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор материнської плати | microATX |
| Тип корпусу | Slim Desktop та ін. |
| Потужність блоку живлення, Вт | 300 |
| Система охолодження | |
| Кількість вбудованих вентиляторів, шт | 1 х 80 мм (верхня панель) |
| Максимальна висота кулера ЦП, мм | 83 |
| Відсіки | |
| Кількість відсіків 5.25, шт | 1 |
| Кількість відсіків 3.5, шт | 2 |
| Кількість відсіків 2.5, шт | 1 |
| Додатково | |
| Колір | Білий |
| Максимальна довжина відеокарти, мм | ні |
| Лицьова панель | 2х USB2.0, разъем для наушников, микрофона |
| Розміри, мм | 99 x 295 x 365 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.