Об'єктив Sony 70-300mm, f/4.5-5.6 G OSS для камер NEX FF (SEL70300G.SYX)
Об'єктив SONY 70-300mm, f / 4.5-5.6 G OSS для камер NEX FF (SEL70300G.SYX) - це перший повнокадровий зум-об'єктив з діапазоном фокусних відстаней 70-300 мм і байонетом E для різких результатів зйомки. Мінімальна дистанція фокусування об'єктива становить 0,9 метра, що дозволяє робити чудові кадри крупним планом. Вбудована система оптичної стабілізації зображення SteadyShot ефективно усуває ефект тремтіння камери під час макрозйомки або зйомки в режимі телефотозйомки, а вдосконалений лінійний привід забезпечує швидку і точне автофокусування. Крім того, об'єктив оснащений пиловологозахищений корпусом. Сумісність FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS.
Це перший зум-об'єктив з байонетом E, в якому реалізований діапазон фокусних відстаней від 70 мм до 300 мм, що робить його універсальним інструментом для зйомки в різних жанрах - від портретів і пейзажів до спортивної зйомки і живої природи. Максимальна телефото положення при роботі з камерами формату APS-C еквівалентно фокусної відстані 450 мм при повному кадрі, що дозволяє досягати професійних результатів при зйомці в режимі супертелефото.
Чотири асферичні елементи і два елементи з низькодисперсійного скла (ED) в поєднанні з фірмовим покриттям Nano AR забезпечують ефективне придушення всіх видів оптичної аберації і виняткову різкість по всій площі кадру.
| В наявності | Так |
| Тип | Об'єктив |
| Виробник | Sony |
| Максимальна діафрагма | f/4.5-5.6 |
| Мінімальна діафрагма | f/22-29 |
| Кордон фокусування | 90 см |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Тип | Довгофокусний |
| Діаметр фільтра | 72 мм |
| Стабілізація | Зі стабілізацією зображення |
| Тип байонету | Sony E-mount |
| Конструкція (елементи / групи) | 16/13 |
| Кількість пелюсток діафрагми | 9 |
| Додатково | Байонетное кріплення бленди |
| Найменша фокусна відстань | 70 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.