Сканер штрих-коду Symbol/Zebra LI2208 USB black (LI2208-SR7U2100SGW)
Зробіть крок на наступний щабель еволюції лінійного сканування штрих-кодів і збільшуйте продуктивність вашої компанії за допомогою сканера штрих-коду Symbol LI2208 black (LI2208-SR7U2100SGW). Це пристрій може сканувати практично будь-який лінійний штрих-код, в тому числі звичайні штрих-коди на паперових етикетках, і штрих-коди високої щільності, часто використовувані для спеціалізованих товарів і у виробництві електронних компонентів.
У сканері Symbol LI2208 black (LI2208-SR7U2100SGW) успішно поєднуються продуктивність і дизайн, завдяки чому ефективно задовольняються потреби вашого бізнесу і ваших клієнтів. Працівники можуть зчитувати більшу кількість типів штрих-кодів з більшої кількості типів поверхонь, що підвищує продуктивність точки продажів, складу, виробничої лінії підприємства, стійки реєстрації гостей на заході або в готелі і т.п.
Запатентована єдина електронна плата підвищує надійність пристрою за рахунок відсутності роз'ємів і стрічкових кабелів, які найчастіше спричиняють неполадок. Ви можете упускати пристрій і використовувати його в курній і вологому середовищі, не турбуючись про збої в роботі. Особливості сканера Symbol LI2208 black (LI2208-SR7U2100SGW): чудова продуктивність лінійного сканування; має підвищену швидкість сканування і широким діапазоном зчитування даних; зчитує практично будь-які лінійні поверхні.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Symbol/Zebra |
| Type of | Barcode Scanner |
| Equipment | Stand |
| Reading system | A photo |
| Resolution | 0.102 mm |
| Protection class | IP42 |
| Connection Interfaces | USB |
| Connection type | Wired |
| Scan angle | 35° |
| Operating temperature | 0 ° С to + 50 ° С |
| Barcode Readable Types | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, GS1 DataBar, Matrix 2 of 5, UPC/EAN |
| Contrast | 15% |
| Operating Humidity | From 5 to 95% |
| Decoded barcodes | 1D |
| Supply voltage | 5 B |
| Dimensions | 160 x 99 x 67 mm |
| Scan speed | 547 scans / sec |
| Storage temperature | From - 40 ° С to + 70 ° С |
| Weight | 140g |
| Resistance to external influences | Maintains repeated falls from height of 1.5 m |
| Colour | The black |
| Reading indicators | Light indicator |
| The presence of stand | There is |
| Type of | Manual |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.