Сканер штрих коду Honeywell Voyager 1400g (1400G2D-2USB-1) (1400G-1USB-1)
Сканер штрих-коду Metrologic/ Honeywell Voyager 1400g (1400G-1USB-1) – це безкомпромісний сканер двовимірних штрих-кодів. Цей сканер здатний зчитувати двовимірні штрих-коди поганої якості та штрих-коди з екранів мобільних пристроїв.
Стрімке зростання популярності сканерів двовимірних штрих-кодів у різних галузях обумовлено кількома причинами. Деякі підприємства мають зростаючу потребу в зчитуванні великих обсягів даних з носіїв обмеженої площі, інші змушені впроваджувати двовимірні коди, дотримуючись розпоряджень державних регулюючих органів або вимог постачальників. А найбільша частина підприємств просто хоче скористатися перевагами нових тенденцій, що вимагають застосування фотосканерів із технологіями двовимірного сканування, не купуючи додаткового обладнання. Функціональні можливості фотосканера 1400g дозволяють задовольнити всі вищезазначені потреби у скануванні двовимірних штрих-кодів.
Ефективний збір даних : багатоплощинне зчитування практично будь-яких лінійних штрих-кодів і найбільш поширених двовимірних штрих-кодів, включаючи штрих-коди низької якості та штрих-коди на екранах мобільних пристроїв. Сумісність з Remote MasterMind™: зниження загальної вартості володіння завдяки. Надання готового рішення для зручного дистанційного керування та контролю використання встановлених пристроїв. Перспективність: недорогий сканер двовимірних штрих-кодів, що дозволяє підприємствам вирішувати поточні та перспективні завдання сканування штрих-кодів за допомогою одного пристрою.
Стрімке зростання популярності сканерів двовимірних штрих-кодів у різних галузях обумовлено кількома причинами. Деякі підприємства мають зростаючу потребу в зчитуванні великих обсягів даних з носіїв обмеженої площі, інші змушені впроваджувати двовимірні коди, дотримуючись розпоряджень державних регулюючих органів або вимог постачальників. А найбільша частина підприємств просто хоче скористатися перевагами нових тенденцій, що вимагають застосування фотосканерів із технологіями двовимірного сканування, не купуючи додаткового обладнання. Функціональні можливості фотосканера 1400g дозволяють задовольнити всі вищезазначені потреби у скануванні двовимірних штрих-кодів.
Ефективний збір даних : багатоплощинне зчитування практично будь-яких лінійних штрих-кодів і найбільш поширених двовимірних штрих-кодів, включаючи штрих-коди низької якості та штрих-коди на екранах мобільних пристроїв. Сумісність з Remote MasterMind™: зниження загальної вартості володіння завдяки. Надання готового рішення для зручного дистанційного керування та контролю використання встановлених пристроїв. Перспективність: недорогий сканер двовимірних штрих-кодів, що дозволяє підприємствам вирішувати поточні та перспективні завдання сканування штрих-кодів за допомогою одного пристрою.
| Індикатори читання | не задано |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Бездротові інтерфейси | не задано |
| Бездротова технологія | не задано |
| Вага | 119 г |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | Honeywell |
| Вологість при експлуатації | Від 5 до 95% |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина поля сканування | не задано |
| Дальність дії | не задано |
| Дальність сканування | 28 - 260 мм |
| Декодовані штрих-коди | 1D |
| Джерело живлення | не задано |
| Дисплей | не задано |
| Захоплення зображень | не задано |
| Клавіатура | не задано |
| Клас захисту | Н.д |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | не задано |
| Контрастність | 35% |
| Кут сканування | не задано |
| Напруга живлення | 4.5 - 5.5 В |
| Наявність підставки | Є |
| Операційна система | не задано |
| Підсвічування штрих-коду | не задано |
| Пам'ять RAM | не задано |
| Пам'ять ROM | не задано |
| Процесор | не задано |
| Роздільна здатність | 0.127 мм |
| Розміри | 43 x 180 x 66 мм |
| Система зчитування | Фото |
| Скановані типи штрих-кодів | не задано |
| Споживана потужність | 400 мА |
| Стійкість до зовнішніх впливів | Витримує багаторазові падіння з висоти 1.5 м |
| Стійкість до падінь | не задано |
| Ступінь пило-та вологозахисту | не задано |
| Тактова частота процесора | не задано |
| Температура експлуатації | Від 0 ° С до + 40 ° С |
| Температура зберігання | не задано |
| Тип | Сканер штрих коду |
| Тип акумулятора | не задано |
| Тип дисплея | не задано |
| Тип підключення | Провідний |
| Тип сканера | не задано |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | Code 11 |
| Час зарядки акумулятора | не задано |
| Швидкість сканування | 10 см / сек |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.