Принтер етикеток Godex DT2 / DT2x (011-DT2252-00B/011-DT2162-00A) (6044)
Принтер Godex DT2 (011-DT2142-00A) - новий термопринтер, призначений для друку штрих кодів, тексту та графіки на термопапері або термоетикетках середньої ширини. Відмінною особливістю нової моделі є високопродуктивний 32-бітний процесор та підвищений для цієї категорії принтерів етикеток обсяг пам'яті. Завдяки цьому забезпечується висока швидкість та гарна якість друку. Для індикації та керування передбачені триколірний світлодіод та функціональна кнопка. Опціонально DT-2 може бути оснащений ножем гільйотинного типу, адаптером Ethernet і годинником. Принтер рекомендується для застосування в магазинах, аптеках, на невеликих складах, в офісах. Принтер Godex DT2 (011-DT2142-00A) відрізняється компактністю простотою, дуже зручний в експлуатації. Термопринтер етикеток оснащений двома типами сенсора краю етикетки: "на відображення" і "на просвіт", положення одного з сенсорів можна регулювати, що дуже корисно при роботі з етикетками неправильної геометрії або розміри задаються в програмі друку. На задній стінці принтера є спеціальний проріз, через який заноситься будь-який рулонний термо-матеріал для друку, наприклад, термокартон. У стандартній комплектації принтер етикеток Godex EZ-DT2 має два інтерфейси: USB2.0 та RS-232.
| В наявності | Так |
| Тип | Принтер етикеток |
| Виробник | Godex |
| Вологість при експлуатації | 85% без конденсату |
| Швидкість друку | 102 мм / с |
| Управління | 1 кнопка Feed |
| Розміри | 218 х 172 х 100 мм |
| Датчики | Регульований датчик на відображення |
| Вага | 1.2 кг |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Програмні мови | EZPL |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільний |
| Інтерфейси підключення | Ethernet, RS-232, USB |
| Технологія друку | Термо |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Пам'ять | 16MB SDRAM |
| Максимальна ширина друку | 54 мм |
| Джерело живлення | 220 В |
| Індикація | 1 індикатор (3 кольори) |
| Максимальна довжина друку | 1 727 мм |
| Температура експлуатації | 5 ° С - 40 ° С |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.