Label printer Godex DT4x (6086)
Принтер етикеток Godex DT 4 x (6086) призначений для друку етикеток і цінників з текстовою та графічною інформацією (включаючи логотипи, різні зображення, штрих-коди і т.д.) на спеціалізованому термопапері і термоетикетках. Завдяки поєднанню функціональності і компактності, а також простоти експлуатації та надійності в роботі прекрасно підійде для використання на невеликих складах, в магазинах, аптеках та інших сферах обслуговування. Ширина друку Godex DT4 становить 108 мм, що дає можливість друкувати на чеках самої різної ширини. При цьому забезпечується висока якість друку з роздільною здатністю до 203 dpi. Принтер Godex DT4x (6086) обладнаний двома типами сенсора краю етикетки - на відображення і на просвіт. Комбінація цих сенсорів дозволяє використовувати етикетки з будь-якою щільністю підкладки, а також етикетки з чорною ознакою. Положення одного з сенсорів можна регулювати, що особливо корисно при роботі з етикетками неправильної геометрії. Розмір етикеток можна задати в програмі друку або перевести принтер в автосенсорний режим і він сам визначить розмір заправлених у нього етикеток.
Принтер етикеток Godex DT4x (6086) легко підключається до комп'ютера і працює з використанням стандартних Windows драйверів. Він підтримує всі версії 1С і дозволяє роздруковувати етикетки і цінники прямо з програми. Також при використанні спеціальних драйверів можлива робота з ОС Linux і її додатками. Принтер Godex DT4x (6086) максимально простий у використанні і обладнаний датчиками, що дозволяють працювати з термочеків будь-якої щільності з будь-яким типом підкладки. Для збільшення функціоналу пристрою в нього може бути завантажені додаткові шрифти і символи. У стандартній комплектації принтер має два інтерфейси: USB2.0 і RS232. Можлива установка Ethernet. Ось установки рулонів має спеціальний утримувач захищаючи її від втрати. Принтер має можливість кріплення на стіну, наприклад, для друку замовлень на кухні в ресторанних застосуваннях.
| Індикація | 1 індикатор (2 кольори) |
| Інтерфейси | не задано |
| Інтерфейси підключення | RS-232 |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | Godex |
| Вологість при експлуатації | 30% - 85% |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | 25.4 мм, 38.1 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика риббона | не задано |
| Датчики | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | не задано |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Мінімальна ширина етикетки | 25.4 мм |
| Максимальна довжина друку | 1 727 мм |
| Максимальна довжина ріббона | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 118 мм |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Опції | Відділювач |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Пам'ять | 8MB Flash |
| Програмні мови | не задано |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | 218 х 166 х 168 мм |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура експлуатації | 5 ° С - 40 ° С |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | Термо |
| Тип | Принтер етикеток |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Тип риббона | не задано |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.25 мм |
| Управління | не задано |
| Швидкість друку | 102 мм / с |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
| Ширина ріббона | не задано |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.