Принтер етикеток Godex G500 UES (5842)
Принтер етикеток Godex G500 UES (5842) - пристрій, який використовує для виготовлення етикеток термотрансферний спосіб та термодрук. Якість зображення становить 203 пікселі. Принтер з успіхом використовують у торгівлі та для автоматизації виробництва. За один робочий день пристрій здатний виготовити близько 10 тисяч етикеток. секунд. Модель має три вбудовані інтерфейси: Ethernet, RS232 і USB. Зручність принтера полягає в тому, що ззаду на корпусі є спеціальний проріз, що дозволяє використовувати рулонний матеріал нестандартних розмірів - для цього до задньої стінки принтера необхідно приєднати спеціальний тримач .
| В наявності | Так |
| Виробник | Godex |
| Тип | Принтер етикеток |
| Інтерфейси підключення | Ethernet, RS-232, USB |
| Технологія друку | Термотрансферний |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.25 мм |
| Процесор | ARM7 (166 мГц) |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Пам'ять | 16MB SDRAM |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна довжина ріббона | 300 м |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Мінімальна ширина друку | 25.4 мм |
| Ширина ріббона | 30 - 110 мм |
| Максимальна довжина друку | 1 727 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 25.4 мм |
| Тип риббона | Resin |
| Вологість при експлуатації | 10% - 90% без конденсату |
| Максимальна ширина етикетки | 118 мм |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | 68 мм |
| Швидкість друку | 127 мм / с |
| Розміри | 285 х 171 х 226 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | 25.4 мм, 38.1 мм, 76.2 мм |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Програмні мови | EZPL |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.