Картридж BASF для Samsung SCX-4200/4220 (KT-SCXD4200A) (B4200)
Картридж BASF для Samsung SCX-4200/4220 (B4200) відповідає усім необхідним вимогам, що пред'являються до витратних матеріалів. Базова надійність і жорсткі випробування на відповідність стандартам якості гарантують стійко високу якість друку у поєднанні з найвищим рівнем надійності і доступною ціною.
| В наявності | Так |
| Тип | Картридж |
| Виробник | BASF |
| Колір чорнила | не задано |
| Колір | Black |
| Оригінальний аналог | SCX-D4200A |
| Тип чорнила | Тонер |
| Сумісність з пристроями бренду | Samsung |
| Вид | Неоригінальний |
| Сумісність | не задано |
| Сумісність з моделями | Samsung SCX-4200, Samsung SCX-D4200A |
| Комплектація | 1 картридж |
| Ресурс друку | 3000 стр |
| Ресурс друку | 3000 стр |
| Для принтера | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | Samsung |
| Комплектація | 1 картридж |
| Тип | Лазерний |
| Тип чорнила | Тонер |
| Колір | Black |
| Сумісність | не задано |
| Тип | Лазерний |
| Вид | Неоригінальний |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.