Чорнило WWM CANON CLI451B Black (C45/B)
Чорнило WWM CANON CLI451B Black (C45/B) являє собою якісні чорнило для системи безперервної подачі чорнил для струменевих принтерів і БФП. Серед основних конкурентних переваг чорнил WWM: гарна передача кольорів, чіткість зображення, волого - і світлостійкість, бюджетна ціна.
При використанні СНПЧ (системи неперервної подачі чорнила), а також при перезаправці картриджів потрібні чорнило, які можуть бути пігментними або водорозчинними.
Система безперервної подачі чорнила вирішує проблему економного друку і робить купівлю струменевого принтера економічно виправданою. Все, що Вам необхідно - це періодично поповнювати чорнило в донорах, вартість яких значно менша, ніж вартість повного набору картриджів.
При використанні СНПЧ (системи неперервної подачі чорнила), а також при перезаправці картриджів потрібні чорнило, які можуть бути пігментними або водорозчинними.
Система безперервної подачі чорнила вирішує проблему економного друку і робить купівлю струменевого принтера економічно виправданою. Все, що Вам необхідно - це періодично поповнювати чорнило в донорах, вартість яких значно менша, ніж вартість повного набору картриджів.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Ink |
| Capacity | 200 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | CanonPIXMA TS TS5040 TS6040 TS8040 TS9040 CanonPIXMA IP IP8740 IX6840 MG5640 MG5640 MG5650 MG7540 BLACK MG7540 ORANGE MG7540 WHITE CanonPIXMA IP IP7240 IP7250 CanonPIXMA MG MG5440 MG5450 MG5540 MG5540 MG5550 MG5740 MG5750 MG6340 MG6340 WHITE MG6440 MG6640 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.