Ink BARVA HP Universal №2 B/ C/ M/ Y 4х90г (HU2-090-MP) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Cyan, Black, Magenta, Yellow, емкость - 4 х 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г YELLOW (H655-399) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Yellow, емкость - 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г MAGENTA (H655-398) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Magenta, емкость - 90 мл WWM EPSON StPro 7700/ 9700/ R2400 Magent (E59/M) Тип - совместимый, совместимость с устройствами бренда - Epson, Цвет - Magenta ColorWay Epson L800/810/850 Cyan (CW-EW810C01)
Чорнило для принтера забезпечує якісний друк із чіткими деталями та яскравими кольорами. Підходить для друку документів та зображень як у домашніх, так і в офісних умовах. Має оптимальну текучість для рівномірного нанесення без розмиття та плям. Гарантує стабільний результат і тривалий термін зберігання.
| В наявності | Так |
| Type of | Ink |
| Manufacturer | Colorway |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Stylus Photo L: 1800, 800, 805, 810, 850 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Cyan |
| Compatibility with models | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.