Чорнило WWM EPSON XP-600/XP-605/XP-7005 (Photo Black) (E26/PB)
Чорнило WWM EPSON XP-600/XP-605/XP-7005 (Photo Black) (E26/PB) - якісні чорнило для системи безперервної подачі чорнила, струменевих принтерів та БФП. При використанні СНПЧ (системи неперервної подачі чорнила), а також при перезаправці картриджів потрібні чорнило, які можуть бути пігментними або водорозчинними.
Перевага пігментних чорнила в тому, що вони більш стійкі до світла і воді, не розпливаються при намоканні. Перевага використання водорозчинних чорнила в істотної економії коштів порівняно з пігментними і в зручності використання, відсутності ризику засихання в друкуючій голівці.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Ink |
| Capacity | 200 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Pigment |
| Compatible with brand devices | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Epson Expression Premium XP-600 / XP-605 / XP-700 / XP-710 / XP-800 / XP-820 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Photo Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.