Акустична система Gemix TF-5 Cherry
TF-5
Маленькі колонки, здатні "грати" на рівні з набагато більшими за розміром звуковими моніторами. Повноцінна двосмугова акустика здатна озвучити простір навколо ПК повноцінно, при цьому вона не займе багато місця на робочому столі. Доступні всі п'ять кольорів.
Характеристики
потужність (RMS) 2x5 Вт
розмір динаміка СЧ/НЧ 1x3''
розмір динаміка ВЧ 1x1,5''
опір 4 Ом<
співвідношення сигнал/шум 60 дБ
розміри(вхшхг) 180x110x120 мм
Вхід 2.0(RCA)
Матеріал корпусу дерево(MDF)
Кольорове виконання:
Срібло
Вишня
Бук
Чорний
Темний горіх
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Модифікація | TF-5 |
| Виробник | Gemix |
| Тип | Колонки |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Дерево |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | RCA |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 10Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Потужність сателітів (Вт) | 2*5 Вт |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.