Калькулятор Brilliant BS-208
Напівпрофесійний калькулятор Brilliant BS-208 допоможе легко зробити різноманітні підрахунки, обчислити відсотки, підрахувати підсумкову суму. Володіє такими функціями, як: автоматичне вимикання живлення, захист від залипання клавіш. Присутня клавіша знака числа.
Особливості моделі:
- 8-розрядний
- Однорівнева пам'ять
- Клавіша знака числа
- Акрилове покриття
- Пластмасові клавіші
- Автовиключення
- Літієва батарея живлення
- Сонячна батарея
| Виробник | Brilliant |
| Тип | Калькулятор |
| В наявності | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип | Напівпрофесійний |
| Розрядність | 8 |
| Тип пам'яті | Однорівнева |
| Клавіші | Клавіша "00" |
| Харчування | Літієва + сонячна батарея живлення |
| Розміри | 100 x 125 x 15 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.