Калькулятор Brilliant BS-812 (S/B)
Професійний калькулятор Brilliant BS-812 допоможе легко зробити різноманітні підрахунки, обчислити відсотки, підрахувати підсумкову суму. Володіє такими функціями, як: автоматичне вимикання живлення, захист від залипання клавіш. Присутня клавіша знака числа, клавіша операції "підвищення ціни", клавіша видалення останньої відображуваної цифри, перемикач "режим округлення", перемикач "кількість знаків після коми". Похилий дисплей. Особливості: професійний; 12-розрядний; дворівнева пам'ять; клавіша видалення останньої відображуваної цифри; клавіша "00"; клавіша знака числа; клавіша операції підвищення ціни; пластмасові клавіші; захист від залипання клавіш; акрилове покриття.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Brilliant |
| Type of | Calculator |
| Type of | Professional |
| Digit | 12 |
| Memory type | Two-level |
| Keys | "00" key |
| Nutrition | Lithium |
| Dimensions | 140 x 176 x 46 mm |
| Colour | Gray |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.