Colorway Canon CL-446 ink 200ml Cyan (CW-CW446C02)
Чорнило для принтера забезпечує якісний друк із чіткими деталями та яскравими кольорами. Підходить для друку документів та зображень як у домашніх, так і в офісних умовах. Має оптимальну текучість для рівномірного нанесення без розмиття та плям. Гарантує стабільний результат і тривалий термін зберігання.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Colorway |
| Type of | Ink |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Canon CLI-446 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Cyan |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.