Network filter Gembird 1.8 м, 6 розеток, черный (SPG6-B-6 PPB/ SPG6-G-6B)
| Type | Line Filter |
| Length | 1.8 m |
| Number of sockets | 6 pcs. |
| Thermal fuse | yes |
| Maximum load current | 10 A |
| Dimensions | 1, 8 m |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Gembird |
| Type of | Filter |
| The number of sockets | 6 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 1 month |
| Length (m) | 1,8 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Зарядний пристрій Canyon 1xUSB-C PD65W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to USB-C white (CNS-CURC65ACW)
Art: CNS-CURC65ACW
ID: 972614
Маршрутизатор TP-LINK Archer GE230 BE3600, 3xGE LAN, 2.5xGE LAN, 2.5xGE WAN, 1xUSB3.0 (ARCHER-GE230)
Art: ARCHER-GE230
ID: 947529
Кабель Baseus Flash USB - MicroUSB+Lightning+USB-C 100W 1.2m Black (CASS030001)
Art: CASS030001
ID: 800840
Кабель живлення USB to DC 5.5x2.5 12V 1.0m (29866) Voltronic (KPFR/5-12)
Art: KPFR/5-12
ID: 739589
Patch cord PP6-5M/ R, FTP, category. 6, cast, 50u "Jack plug with latch, 5 m, grey
Art: PP6-5M
ID: 310930
See also
Surge protector FRIMECOM FC-B2006W Black (6 outlets, 1.8m ) (FC-B2006W 1.8 B)
Art: FC-B2006W 1.8 B
ID: 368892
Mains filter PATRON 1.8 m3*1mm2 (SP-1062) 6 розеток BLACK (EXT-PN-SP-1062)
Art: EXT-PN-SP-1062
ID: 358757
Mains filter PATRON 1.8m (SP-1062W), 6 розеток White (EXT-PN-SP-1062W)
Art: EXT-PN-SP-1062W
ID: 317704
Power strip extension FRIMECOM FC-B4006W Black 1.8м (FC-B4006W 1.8 B)
Art: FC-B4006W 1.8 B
ID: 257775
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.