Network filter Maxxter SPM5-G-10B 3 м, 5 розеток Black
| Type | line filter |
| Length | 3 m < / td> |
| Number of sockets | 5 pcs. |
| Thermal fuse | yes td> |
| Maximum load current | 10 A |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Maxxter |
| Type of | Filter |
| The number of sockets | 5 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Length (m) | 3 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Модуль пам'яті PROLOGIX SO-DIMM DDR3 1600MHz 8GB (PRO8GB1600D3S)
Art: PRO8GB1600D3S
ID: 729966
Motherboard ASUS ROG STRIX B760-I GAMING WIFI (90MB1D90-M0EAY0)
Art: 90MB1D90-M0EAY0
ID: 610570
Fan power splitter ARCTIC 10 Port PWM Case Fan Hub (ACFAN00175A)
Art: ACFAN00175A
ID: 609612
See also
Сетевой фильтр питания PowerPlant 3м, 5 розеток, євро, 100% мідь (JY-1056/3B) (EX610570) (JY-1056/3B) (EX610570)
Art: EX610570
ID: 648455
Мережевий фільтр, чорний, 3 м кабель, 5 розеток (SPG5-G-10B-PRO) (SPG5-G-10B-PRO)
Art: SPG5-G-10B-PRO
ID: 608735
Power strip RITAR G530CU, 220V 10A, 5 sockets, 3.0 m, cross-section 3x0.75mm CU, with (RT-G530-CU_Q50)
Art: RT-G530-CU_Q50
ID: 370580
Power Extension RITAR G530CU, 220В 10А, 5 розеток, 3,0 м, сечение 3х0,75мм CU, серый (RT-G530-CU)
Art: RT-G530-CU
ID: 353260
Mains filter PATRON 3m (SP-1053W), 5 розеток White (EXT-PN-SP-1053W)
Art: EXT-PN-SP-1053W
ID: 317702
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.