Surge protector REAL-EL RS-6 Extra 3 m, 6 sockets, black (EL122300002)
| Type of | network filter |
| Length | 3m |
| The number of sockets | 6 pieces |
| Thermal fuse | there is |
| Maximum load current | 10 A |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Real-El |
| Type of | Mains filter |
| The number of sockets | 6 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 1 month |
| Length (m) | 3 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
UGREEN CR108 SATA to USB-A Adapter for HDD/SSD 2.5"/3.5" SATA to USB 3.0 Black (20611)
Art: 20611
ID: 632912
Mouse A4TECH Fstyler FB35CS Smoky Gray (FB35CS (Smoky Grey))
Art: FB35CS (Smoky Grey)
ID: 627805
IP camera DAHUA DH-IPC-HDW2449T-S-IL (3.6) (DH-IPC-HDW2449T-S-IL 3.6mm)
Art: DH-IPC-HDW2449T-S-IL 3.6mm
ID: 598215
Cable USB 2.0 Type-C M-M, 2 m, (20V/5A), (100W) Black , Braided with Aluminium Shell US334 (70645)
Art: 70645
ID: 434305
External pocket UGREEN CM400 PCIe NVMe M.2 SSD to USB 3.1 Gray (10902)
Art: 10902
ID: 434203
Cable UGREEN US211 Lightning - 3.5mm F Audio Adapter 10cm (Grey ) (UGR-30756)
Art: UGR-30756
ID: 433348
Wireless optical mouse Gembird, silent, TYPE-C, black (MUSW-4BSC-01)
Art: MUSW-4BSC-01
ID: 429170
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.