Network filter Merlion 4.5 м, 5 розеток, черный (B545)
| Type | network filter |
| Length | 4,5 m |
| Number of sockets | 5 pcs. |
| Thermal fuse | yes |
| Maximum load current | 10 A |
| Optional | 5 universal sockets with grounding. Impact resistant plastic housing. Protection of computer and office equipment from interference, overload and short circuit. Network cable and European standard plug. Switch with LED. Hole for wall mounting. Maximum energy absorbed (with 2 µs surge duration): 125 J. Cross-sectional area: 0.75 mm 2 |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Merlion |
| Type of | Power Extension |
| The number of sockets | 5 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Length (m) | 4,5 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR4000 (3,2 kW), однофазний, 220V, 50Hz
Art: MXR4000
ID: 975010
Карта пам"яті Kingston 256GB microSDXC class 10 UHS-I V10 A1 Canvas Select Plus (SDCS3/256GB)
Art: SDCS3/256GB
ID: 871918
Перехідник Dell Туре-С(F)-4.5*3.0(M), 100W (ADLTC4.5*3.0) (F)-4.5*3.0(M), 100W (ADLTC4.5*3.0)
Art: ADLTC4.5*3.0
ID: 817134
Перехідник обладнання USB Type-C M/F (адаптер),(USB4.0) 90ёвбік 40Gbps 240W,срібний (75.07.4443-1) (75.07.4443-1)
Art: 75.07.4443
ID: 771364
Перехідник обладнання USB Type-C M/F (адаптер),(USB4.0) 90ёвбік 40Gbps 240W,срібний (75.07.4442-1) (75.07.4442-1)
Art: 75.07.4442
ID: 771363
See also
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.