Об'єктив Sony 85mm f/1.4 GM для NEX FF (SEL85F14GM.SYX)
Об'єктив Sony FE 85mm f / 1.4 GM (SEL85F14GM.SYX) має високу роздільну здатність і високоякісне боке. Воно не має різких переходів від зони різкості і розмито в молоко. Це визначається точністю виготовлення лінз. В системі об'єктива використані 3 ED елемента і новий ХА. Nano AR покриття передньої лінзи зменшує відблиски і ореоли, забезпечуючи неперевершену якість знімків. Їх технології дозволяють виготовляти оптичні елементи з похибкою до 1/100 мікрон від проектованих значень. 11 пелюсток діафрагми також вказують на серйозний настрій згладити розфокусовані області. Інженери спроектували G Master-лінзи з дозволом до 50 ліній на мм замість 10-30 ліній, які ми звикли бачити. FE 85mm f / 1.4 GM Lens використовує кільцевої двигун. Об'єктив захищений від пилу і вологи і має спеціальні кнопки AF / MF і фіксації фокуса, а так само кільце управління діафрагмою, яке може працювати без клацань. FE 85mm f / 1.4 GM Lens має в оптичній системі 3 асферичні ED елемента, один ХА, що знижує аберації, що забезпечує високу роздільну здатність у всьому діапазоні фокусних відстаней і значень діафрагми. Оснащений тихим і плавним приводом SSM (Super Sonic wave Motop) системи фокусування.
особливості:
- Зручне управління фокусуванням
- Зйомка відео без клацання діафрагми
- Фіксація і розблокування бленди
| В наявності | Так |
| Виробник | Sony |
| Тип | Об'єктив |
| Кількість пелюсток діафрагми | 11 |
| Додатково | Захист від проникнення пилу і вологи |
| Найменша фокусна відстань | 800 мм |
| Максимальна діафрагма | f/1.4 |
| Мінімальна діафрагма | f/16 |
| Зміна фокусної відстані | Фікс-об'єктиви |
| Кут огляду | 29° |
| Тип | Портретний |
| Діаметр фільтра | 77 мм |
| Стабілізація | Без стабілізації зображення |
| Габарити (діаметр х довжина) | 89.5 x 107.5 мм |
| Тип байонету | Sony E-mount |
| Вага | 820 г |
| Конструкція (елементи / групи) | 11/8 |
| Привід автофокусування | SSM-привід |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.