Об'єктив Sony 24-70mm f/2.8 GM для NEX FF (SEL2470GM.SYX)
Світлосильний зум-об'єктив 24-70 мм з постійним значенням діафрагми f/2.8 забезпечує високу роздільну здатність і м'який малюнок «боке». виводить характеристики продуктивності на новий рівень та дозволяє максимально використовувати можливості камер цього та наступного поколінь. Діапазон фокусних відстаней цього стандартного зум-об'єктиву – від 24 мм до 70 мм. Це відмінний варіант для досягнення високої якості зображення.
Чудові роздільна здатність і дефокусування фону
Нова асферична лінза типу XA з бездоганною точністю обробки поверхні забезпечує не тільки приголомшливу роздільну здатність і опрацювання деталей по всій площі кадру всьому діапазоні фокусних відстаней, але й відіграє визначальну роль для досягнення м'якого дефокусування фону, яка служить важливим засобом художньої виразності в багатьох жанрах фотозйомки.
Природні кольори
В оптичній схемі об'єктива реалізовано один елемент низькодисперсійного (ED) скла та один елемент зі скла з наднизькою дисперсією (Super ED), які відповідають найвищим стандартам індустрії та допомагають досягти реалістичного зображення без колірних спотворень і запобігають виникненню поздовжньої та поперечної хроматичної аберації, паралельно з цим .
| В наявності | Так |
| Виробник | Sony |
| Тип | Об'єктив |
| Тип байонету | Sony E-mount |
| Вага | 886 г |
| Конструкція (елементи / групи) | 18/13 |
| Кількість пелюсток діафрагми | 9 |
| Найменша фокусна відстань | 24 мм |
| Найбільше фокусна відстань | 70 мм |
| Максимальна діафрагма | f/2.8 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Кут огляду | 84°-34° (APS-C: 61°-23°) |
| Тип | Стандартні |
| Діаметр фільтра | 82 мм |
| Стабілізація | Без стабілізації зображення |
| Габарити (діаметр х довжина) | 87.6 x 136 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.