Кулер для корпуса Noctua NF-A6x25 PWM
Noctua NF-A6x25 PWM - 60 мм вентилятор для корпусу з рівнем шуму 19.3 dBA і швидкістю обертів 550-3000 rpm. Модель оснащена можливістю регулювання швидкості обертів, що робить її більш універсальною і зручною.
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | ні |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Розмір | 60 х 60 х 25 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 60 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 3000 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 19.6 |
| Розміри, мм | 60x60x25мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.