Кулер для корпуса Noctua REDUX (NF-P14s redux-900)
Вентилятор Noctua NF-P14s серії redux звертає на себе увагу двома інноваційними технологіями: крім використання особливої низько-шумної форми лопатей, яку помітно неозброєним поглядом, було реалізовано гідродинамічний тип підшипника (SSO), що самостабілізується.
Головним SSO-підшипник від інших видів гідродинамічних підшипників полягає в установці додаткового магніту, який підтримує вісь ротора. Зазвичай гідродинамічні підшипники центруються тільки під час обертання за рахунок ефекту гіро. Тому в момент пуску вентилятора зазвичай виникає деяке биття валу втулку. У SSO підшипнику вісь крильчатки стабілізується центром, ще до моменту пуску за рахунок магніту, запобігаючи, таким чином, виникнення деформації втулки. Завдяки використанню SSO підшипника виходить зменшити шум та збільшити термін служби вентилятора. .
| В наявності | Так |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 900RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 0.85 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Повітрянний струм | 49.26 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Тиск | 0.77 мм H2O |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 ч |
| Рівень шуму | 13.2 дБ |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.07 А |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 140 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 900 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 13.2 |
| Розміри, мм | 140x140x25мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.