Домофон HikVision DS-KH6210-L (21846)
У вашій квартирі лунає дзвінок у двері, але ви нікого не чекаєте. По той бік може бути хто завгодно: продавці косметики, представники релігійних організацій, настирливі сусіди і навіть «гості» з військкомату. Загалом, м'який кажучи, не найбажаніші відвідувачі. Щоб уникнути непотрібних візитів, можна купити відеодомофон Hikvision DS-KH6210-L.
Домофон Hikvision DS-KH6210-L з визовной панеллю дозволяє бачити хто дзвонить у ваші двері не підходячи до вічка, навіть якщо у вас кілька дверей, тамбур і коридор. Ви можете спокійно розмовляти з дзвоном не відкриваючи двері.
Вас приємно здивує не тільки функціональність, але і дизайн відеодомофона. Він впишеться в будь-який інтер'єр, офіс, квартиру
- Кольоровий 7 "TFT дисплей
- Роздільна здатність дисплея 800х480
- Вбудований всеспрямований мікрофон, шумо- та ехопоглинання
- Підключення до 2 датчиків тривоги
- Підтримка аудіо зв'язку між IP домофонами Hikvision
- Автовідповідач і режим «не турбувати»
| Виробник | Hikvision |
| Тип | Домофон |
| Розміри | 195 x 132 x 17 мм |
| Колір | Білий |
| Управління | Механічне |
| Екран | 7 "TFT кольоровий |
| Харчування | 12В |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.