Принтер чеків SPRT POS 58 IV USB (SP-POS58IVU)
Принтер чеків Syncotek POS 58 IV USB (000001392)
Невеликий чековий принтер, бюджетного класу, призначений для друку: чеків, квитанцій, замовлень й інших не фіскальних документів на папері шириною 57 мм. Швидкість друку становить 70 мм / сек. Невеликі розміри і ергономічний дизайн дозволяють легко експлуатувати даний принтер чеків навіть в умовах обмеженого простору на касах, рецепціях, прилавках. SPRT SP-POS58IV оснащений USB інтерфейсом, що робить підключення до комп'ютера швидким і зручним. Ресурс термоголовки складає 100 км, що є хорошим показником для принтерів даного класу. Рекомендуємо даний чековий принтер компаніям, які хочуть вибрати якісний продукт, з базовим набором опцій, за помірною вартістю.
Покращення в даній моделі на відміну від попередника: надійна конструкція валу принтера на шарикопідшипниках; кнопка відкриття кришки бункера перешкоджає зносу; ідеально продумана конструкція; розширений діапазон робочих температур; встановлені інтерфейси.
Особливості Syncotek POS 58 IV USB: проста конструкція, зручна установка стрічки "drop-and-print"; привабливий ергономічний дизайн; підтримка друку графічних зображень і штрих-кодів; низький рівень шуму; генерація звукового сигналу; функція захисту від перегріву; підключення до ПК за допомогою USB, RS-232 або LPT-інтерфейсу; порт управління грошовим ящиком.
| В наявності | Так |
| Тип | Принтер чеків |
| Виробник | SPRT |
| Кількість символів в рядку | 32 |
| Датчики | Датчик закінчення паперу |
| Ширина витратного матеріалу | 58 мм |
| Вологість при експлуатації | 85% |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Адаптер / блок живлення | Вбудований |
| Розміри | 200 х 138 x 120 мм |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Вага | 0.75 кг |
| Інтерфейси | USB |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF25, CODEBAR, CODE93, CODE128 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільний |
| Тип друку | Термопечать |
| Операційна система | Win2000 |
| Максимальна швидкість друку | 70 мм / с |
| Розмір шрифту | B: 9 x 17 точок |
| Температура зберігання | Від -20 до +60 ° C |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.