Об'єктив Panasonic 100-300 mm F4-5.6 II POWER O.I.S. Lumix G Vario (H-FSA100300E)
POWER O.I.S. – ультрарізкі фотографії
Знімайте, не дбаючи про стабілізацію, і не бійтеся згаяти момент. Технологія оптичної стабілізації зображення (O.I.S.), вбудована безпосередньо в об'єктив, гарантує відмінні фотографії без розмитих обрисів у будь-якій частині зображення. Крім того, використовуючи популярну функцію MEGA O.IS, ця просунута технологія миттєво компенсує навіть сильні коливання камери та вібрації, які можуть позначитися на фотографії.
Підтримує режим відеозапису – ідеальні відеоролики
Завдяки підтримці об'єктивом відеозапису, будь-який користувач камери LUMIX має під рукою все необхідне для відеозйомки. Крім того, завдяки плавній зміні діафрагми виключені раптові стрибки експозиції, безшумна механіка гарантує чистіший запис звуку під час зйомки. Більш того, неймовірно ефективна робота його системи автофокусу дозволяє записувати відмінні ролики з роздільною здатністю 4K, де так важливе точне фокусування. Захист від вологи і пилу відкриває нові шляхи для творчості Надійний інструмент за будь-якої погоди і в будь-якому куточку планети. Цей об'єктив має конструкцію, що захищає від вологи і пилу*, яка витримує навіть суворі польові умови. Вона захищає систему внутрішніх лінз від піску, дощу та інших впливів, дозволяючи спокійно знімати у жорстких умовах .
| Вага | не задано |
| Вага упаковки | 0.80 |
| Виробник | Panasonic |
| Габарити (діаметр х довжина) | не задано |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр фільтра | 67 мм |
| Додатково | не задано |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Коефіцієнт збільшення фокусної відстані | не задано |
| Конструкція (елементи / групи) | не задано |
| Кордон фокусування | не задано |
| Кут огляду | не задано |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Максимальна діафрагма | f/5.6 |
| Найбільше фокусна відстань | 300 мм |
| Найменша фокусна відстань | 100 мм |
| Привід автофокусування | не задано |
| Призначення | не задано |
| Стабілізація | Зі стабілізацією зображення |
| Тип | Об'єктив |
| Тип байонету | Olympus/Panasonic micro 4/3 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.