Acoustic system Esperanza EP111 Black
Model: & nbsp; Leggiero
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 6 W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 3 W
Frequency range: & nbsp; 60 ... 20000 Hz
Impedance: & nbsp; 4 Ohm
Amplifier: & nbsp; built-in
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm < Connection ports: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Color: & nbsp; Black
Dimensions: & nbsp; 73 & times; 73 x 73 mm
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 6 W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 3 W
Frequency range: & nbsp; 60 ... 20000 Hz
Impedance: & nbsp; 4 Ohm
Amplifier: & nbsp; built-in
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm < Connection ports: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Color: & nbsp; Black
Dimensions: & nbsp; 73 & times; 73 x 73 mm
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | ESPERANZA |
| Type of | Acoustic system |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 4 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
| Satellite power (W) | 4 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.