Cooler for the case GEMBIRD FANCASE3 Ball
Cooler for housing GEMBIRD FANCASE3 Ball 1, 120 mm, 1 ball bearing (1 rolling bearing), 2100RPM, plastic, 33, 2 dB, 3pin, 120 x 120 x 25 mm
| В наявності | Так |
| Highlight color | Not |
| Type of connection connector | 3pin |
| Material | Plastic |
| The size | 120 x 120 x 25 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Cooler |
| Manufacturer | Gembird |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 2000 |
| Bearing type | Ball |
| Maximum noise level, dB | 20 |
| Sizes, mm | 120 х 120 х 25 мм |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.