Кулер для корпуса Gembird FANCASEBALL (FANCASEBALL) (FANCASEBALL) (FANCASEBALL) ( (FANCASEBALL)
Кулер для корпуса GEMBIRD FANCASEBAL
Размеры: 80 х 80 х 25 мм
Питание: 12 В постоянного тока
Скорость вращения: 2600 об/мин
Воздушный поток: 20 CFM
Уровень шума: 27 А
Разъем: 3-контактный
Компания Gembird производит свой товар на собственных заводах в Китае, что обеспечивает значительное ценовое преимущество и конкурентоспособные цены для ее потребителей
| В наявності | Так |
| Тип підшипника | Втулка (підшипник ковзання) |
| Рівень шуму | 27dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2600RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Вага | 67 г |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Повітрянний струм | 20 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Кулер |
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 2600 |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 27 |
| Розміри, мм | 80 х 80 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 6 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.