Кулер для корпуса Gembird FANCASE-2 Ball
Кулер для корпуса GEMBIRD FANCASE-2 Ball
Второй вентилятор для корпуса компьютера
Шариковые подшипники
Характеристики
Размеры: 92 x 92 x 25 мм
Скорость вращения: 2800 об/мин
воздушный поток: 20 CFM
Питание: 12 В постоянного тока
| В наявності | Так |
| Повітрянний струм | 43.7 CFM |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Тиск | 2.63 мм H2O |
| Тип підшипника | 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення) |
| Рівень шуму | 30dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.22 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2800RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.64 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Кулер |
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 92 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 2800 |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 30 |
| Розміри, мм | 92 х 92 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 6 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.