Кулер для корпуса Gembird FANCASE
GEMBIRD FANCASE - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму та низьким енергоспоживанням. Дана модель вентилятора відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно чистих матеріалів. Спеціальна конструкція лопат вентилятора створює мало шуму у поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть пліч-о-пліч. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніша робота комп'ютера. Для уникнення перегріву системи і більш ефективного відведення тепла пристроями, що виділяється, використовуються додаткові корпусні вентилятори, оскільки чим холодніші компоненти, тим стабільніша робота системи. Компанія GEMBIRD виробляє різні види корпусних кулерів під різні вимоги та характеристики. Кулери відрізняються зовнішніми розмірами, частотою обороту вентилятора, таким важливим фактором як шумність і дизайн. Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути замало. Тому для ефективного тепловідведення корпусу обладнають додатковими вентиляторами.
Ефективне охолодження корпусу комп'ютера має важливе значення, оскільки в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, які часто називають кулерами. Стандартно один вентилятор, він кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі, видує нагріте повітря з корпусу. Залежно від своїх вимог, користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу. .
Ефективне охолодження корпусу комп'ютера має важливе значення, оскільки в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, які часто називають кулерами. Стандартно один вентилятор, він кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі, видує нагріте повітря з корпусу. Залежно від своїх вимог, користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу. .
| В наявності | Так |
| Рівень шуму | 27dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживання вентиляторами | 0.16 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2600RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.92 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Тип підшипника | Втулка (підшипник ковзання) |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 ч |
| Основні характеристики | |
| Тип | Кулер |
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 2600 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 27 |
| Розміри, мм | 80 х 80 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.