Вентилятор TITAN TFD-8015M12Z - 80x80x15 мм, 2500rpm, 32.4CFM, 30дБ, Z-Bearing
Кулер для корпуса TFD-8015 M 12 Z TITAN 1, 80 мм, Z-axis, 2500RPM, пластик, 26dB, 3pin, 80 х 80 х 15 мм
| В наявності | Так |
| Розмір | 80 х 80 х 15 мм |
| Колір підсвічування | ні |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 2500 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 26 |
| Розміри, мм | 80 х 80 х 15 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.